DJ Szymoniak

Dj's Wedding Team

Nazywamy się DJ Szymoniak Wedding Team i doskonale wiemy, że każda impreza – czy to bankiet czy wesele – potrzebuje wyjątkowej oprawy muzycznej i wizualnej. Dlatego oprócz przygotowania unikalnych muzycznych miksów, gier i zabaw, zajmujemy się również nagłośnieniem oraz profesjonalnym oświetleniem imprez oraz różnego rodzaju wydarzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, nasze przyjęcia robią wrażenie na zaproszonych gościach i zapewniają im niezapomniane przeżycia. Jeśli więc chcesz, by z organizowanej przez Ciebie prywatki lub przyjęcia współpracownicy lub znajomi wychodzili tylko zachwyceni, koniecznie zgłoś się do nas i przedstaw swoje oczekiwania.

Obsługujemy duże imprezy plenerowe, jak i kameralne koncerty. Stawiamy na najwyższy poziom zabawy przy jednocześnie elastycznym podejściu do klienta. Podziel się z nami pomysłem na imprezę, a na pewno Cię zaskoczymy.

Wieloletnie doświadczenie zbieraliśmy organizując do tej pory: wesela, bale sylwestrowe i karnawałowe, imprezy firmowe i tematyczne, otwarte i zamknięte, konferencje, szkolenia, kongresy i bankiety, bale szkolne (studniówki, półmetki) i uniwersyteckie (juwenalia, komersy), imprezy rodzinne i okolicznościowe, dekorację światłem i wiele innych.

Dominik
Szymoniak

DJ Szymoniak Wedding Team to formacja założona przez Dominika – przebojowego DJ-a i wodzireja z Krakowa. Dominik swoją przygodę ze sztuką DJ-ską zaczynał jeszcze nastolatek, rozkręcając szkolne i osiedlowe dyskoteki, kilka lat później działał już na profesjonalnej scenie – obsługując coraz liczniejsze eventy, imprezy firmowe, wesela, bale studniówkowe i sylwestrowe oraz zamknięte spotkania rodzinne. Tysiące ludzi, które do tej pory bawiły się na obsługiwanych przez niego imprezach mogą zaręczyć, że w towarzystwie jego muzycznych miksów nie sposób się nudzić, a każdy event z jego udziałem to gwarancja niezapomnianej zabawy. Otwarty na ludzi i każdą muzykę, doskonale odczytuje potrzeby bawiących się gości i porywa nawet najbardziej opornych do tańca.

Możemy pojawić się u Ciebie z całym zespołem lub tylko jako DJ-e czy wodzireje. Oferujemy pełną obsługę muzyczno-wizualną, jak i pomoc przy animacjach dla dzieci. Współpracująca z nami kreatywna animatorka dziecięca to sprawdzowny sposób na dobrą zabawę zarówno dla młodych pociech, jak i ich rodziców. Głównym rejonem naszego działania jest Kraków i województwo małopolskie, ale oczywiście obsługujemy też imprezy, wesela na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

W składzie DJ Szymoniak Wedding Team gra również:

Dj Dimek

 


Przebojowy, młody i kreatywny DJ / wodzirej z Krakowa. Z muzyką związany od najmłodszych lat, gdy tą zapewniał jeszcze magnetofon dwukasetowy. Jego marzenie o byciu dj-em rozwijało się w domowym zaciszu zaczynając od nauki muzycznego rzemiosła – szybko jednak nabrało tempa. Dzisiaj Dominik za konsolą jest pełnym pasji i otwartym na nowe doświadczenia prawdziwym artystą.
Dj Pash♡

 

Pochodzi z Ukrainy. Muzyka, jego hobby towarzyszyła mu od 12 roku życia. Setki przesłuchanych kaset i nośników cyfrowych z kolegami, a później pierwsze szalone domówki i dyskoteki szkolne ułatwiły mu wejście w świat profesjonalnych didżejów. W swoim rodzinnym mieście pracował jako DJ i organizator imprez w najlepszych klubach. Od 2015 roku związany z grupą DJ Szymoniak Wedding Team.
Dj MiiTi

 

Pod tym Pseudonimem kryje się Młody i zdolny DJ, o imieniu Mateusz. Już od najmłodszych lat wpatrując się w DJ’ow z całego świata, chciał pogłębiać swoją pasję do muzyki, aby kiedyś samodzielnie stanąć za konsolą i poprowadzić swoją imprezę. Swoje pierwsze kroki, jako DJ, Mateusz stawiał już na dyskotekach szkolnych. Z wiekiem Mateusz spełniał swoje marzenia młodego chłopca, grając w licznych dyskotekach oraz pubach, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem wśród publiczności.
Adrianna

 

Prezenterka i wodzirejka. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na co dzień kieruje zespołem ludzi w dużej firmie produkcyjnej. Prywatnie to wulkan pozytywnej energii. Z jej entuzjazmem i żywiołowym temperamentem nie będziesz się nudził. Jako wodzirej poprowadzi dla ciebie imprezę w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Wesele? Prywatka? Ważna uroczystość? Nie spędzaj cennych godzin na poszukiwaniach i przeklikiwanie internetu i postaw na sprawdzonego DJ-a. Ty będziesz zadowolony, Młoda Para będzie zadowolona, goście będą zadowoleni.

Oferujemy usługi kompleksowe, jak i na specjalne zamówienie – możemy zająć się pełną obsługą Twojej imprezy lub tylko bawić gości muzyką lub grą świateł. Jesteśmy do Twoich usług – zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów.

Co gramy? To Ty nam powiedz, jakie przeboje chcesz usłyszeć. Mamy swoje sprawdzone patenty, ale jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie. Właściwy dobór utworów do odbiorców jest dla nas kluczem do sukcesu. Przygotowujemy zestawy piosenek układając z nich harmonogram całej imprezy. Oczywiście zostawiamy sobie miejsce na improwizację. Jesteśmy też elastyczni i potrafimy na bieżąco dostosować się do aktualnego nastroju gości.

Doskonale znamy historię polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Przeplatamy klasykę ze świeżymi hitami z klubów i dyskotek. Muzyka na naszych imprezach łagodzi obyczaje oraz łączy pokolenia, nikt nie ma powodów, by choć spróbować narzekać.

Możemy pojawić się u Ciebie z całym zespołem lub tylko jako DJ-e czy wodzireje. Oferujemy pełną obsługę muzyczno-wizualną, jak i pomoc przy animacjach dla dzieci. Współpracująca z nami kreatywna animatorka dziecięca to sprawdzowny sposób na dobrą zabawę zarówno dla młodych pociech, jak i ich rodziców. Głównym rejonem naszego działania jest Kraków i województwo małopolskie, ale oczywiście obsługujemy też imprezy, wesela na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.